O nás

Společnost Rospack Steel s.r.o. byla založena v roce 2012 na základě mnohaletých obchodních zkušeností s prodejem obalového materiálu a hutního sortimentu. Na českém a slovenském trhu působíme hlavně jako dodavatel širokého obalového sortimentu. Za dobu existence společnosti postupně rozšiřujeme, vylepšujeme a inovujeme nabídku ke spokojenosti a potřebám zákazníků a obchodních partnerů.

Sídlo společnosti je v Ostravě-Porubě, provozovna a sklady v Šenově u Ostravy. Patříme mezi významné dodavatele obalové techniky a materiálů v ČR a SR. Spolupracujeme se zahraničními a tuzemskými výrobními firmami, materiál je dodáván ve vysoké kvalitě za velmi příznivé ceny.

Mezi náš základní sortiment patří – ruční a strojní folie, - výrobky z polyetylenu – překrývací folie, smršťovací a bublinkové folie, sáčky, pytle, vázací pásky (PET, PES, PP) + vázací technika, lepící pásky a  kartonové výrobky.

Máme stovky položek skladem, které expedujeme ihned k zakázníkovi. Materiál na zákázku doručujeme do 14-ti dní (dle náročnosti).

Provádíme také servis strojů a nářadí.

Poskytujeme náhradní plnění na zakoupený materiál.

Provádíme AUDIT BALENÍ- navrhneme nejefektivnější způsob balení a pokusíme se Vám snížit vynaložené náklady.

Na spolupráci se těší tým RospackSteel s.r.o.

rs

 

 

 

Záznamy nebyly nalezeny...